SEO Danışmanı

İyi bir SEO Danışmanı, tek bir anahtar kelimeye odaklanarak seo çalışması yapmaz.  Seo danışmanı en iyi performans getirecek anahtar kelimelere yoğunlaşır. Bunun için güncel arama motoru optimizasyonu taktikleri kullanmalıdır. Şirketlerin Google’da büyümesine yardımcı olma konusunda 5 yılı aşkın deneyimle, en üst sıralara, daha iyi trafiğe ve daha iyi dönüşümlere ulaşmanıza yardımcı olmak için ne gerektiğini biliyorum. Basitçe söylemek gerekirse, müşterilerimi İnternet’te daha başarılı hale getiren SEO kampanyaları tasarlayıp sunuyorum. SEO, teknik bilgi, öngörü, bol miktarda planlama, metodik bir yaklaşım ve pazarlama sezgisi gerektiren pazarlama disiplinlerinden biridir. Ben iyi arama motoru optimizasyonu gücüne inanıyorum ve SEO bilgimi sizin projenize adamak istiyorum.

Kurumsal Seo Danışmanı
Kurumsal Seo Danışmanı

SEO Danışmanlığı Hizmetim

SEO Danışmanlığı konusunda performans garantili danışmanlık modeli ile çalışmalarımı sürdürüyorum. İster sadece bir danışmanlık hizmeti alın, isterseniz içerik stratejinizle ilgili tavsiye, sitenizin gözden geçirilmesine veya yanlış giden bir konuda yardıma ihtiyacınız olsun, amacım sonuçları olabildiğince çabuk sunmaktır. SEO konusunda tek bedenli bir yaklaşım benimsemiyorum, esnek ve akıcı çalışma modelini destekliyorum.

Benim SEO danışmanlık hizmetim, şu anda nerede olduğunuzu, nereye gitmeniz gerektiğini ve oraya nasıl ulaşabileceğimizi daha iyi anlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Her web sitesi farklı olduğundan, SEO planının da farklı olması gerekir. Aşağıda, hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak arama motoru optimizasyonu danışmanlık hizmetlerimin neler içerebileceğinin bir listesi bulunmaktadır.

Hedeflerinizi Anlayın

Herhangi bir SEO danışmanı için ilk ve en önemli yönü iş hedeflerinizi anlamaktır. Ortaklıktan ne elde etmek istiyorsunuz? Bu aşama sırasında kapsamı, zaman çizelgelerini, kaynakları ve hedeflemeyi konuşuyoruz.

Teknik SEO Denetimi

Benim teknik seo denetimlerim sayfa içi SEO, içerik, site dışı SEO, HTML biçimlendirme, geri bağlantılar, site yapısı ve daha fazlası dâhil olmak üzere SEO için en iyi olanın tüm yönlerini kapsar.

Rakip analizi

Siz ve pazarınız hakkında bilgi edinmenin en iyi yollarından biri, pazarınızı rakip analizi ile incelemektir. Başarınız için bir yol haritası tasarlamak web sitelerine, anahtar kelime kullanımına, içeriğe ve performanslarına derinlemesine incelemektir.

İçerik pazarlama

Web sitesi içeriği gücünüz değilse, belirli hedef pazarınız için doğru içerik pazarlaması türünü keşfetmenize yardımcı olabilirim. Bu içerik daha sonra kendi sitenizde kullanılabilir veya İnternet üzerindeki yüksek otorite sitelerine dağıtılabilir.

Link Oluşturma

En iyi linklerin başkalarına yardım etmekten türetildiğine inandığım için ucuz link üreticileri hakkında temkinliyim. Bilinçlendirme ve trafik çeken yüksek kaliteli sitelerle bağlantı kurma çabalarınızı genişletmek için gizli fırsatları ortaya çıkarmanıza yardımcı olacağım.

Yerel SEO

Yerel SEO ile yerel bir pazara hükmetmeye mi çalışıyorsunuz? Google’a tam olarak neden sizi yerel anahtar kelimeler (SEO danışmanlığı gibi) için sıralamaları gerektiğini gösterebilir ve organik rekabetin önüne geçerek yerel olmayan anahtar kelimeler için Google Haritalar sonuçlarında görünmenize yardımcı olabilirim.

Google Ceza Kaldırma

Akıllı Google ceza kaldırma stratejilerini kullanarak, çok sayıda şirketin ilgili sorunlardan kurtulmasına yardımcı oldum. Yaşadığınız sorunun türü ne olursa olsun, size yardımcı olabilir ve web sitenizi tekrar yola koyabilirim.

Benimle çalışın

SEO yardımımla, en iyi arama motoru optimizasyonu fırsatlarını elde edebileceksiniz. Web siteniz için bir yol haritası ve başarılı olmanız için en iyi ortağınız olacağım. İster destek ve rehberlik gerektiren şirket içi pazarlama ekibinizin bir parçası, İster SEO’nuzu yapacak birini arıyor olun. Size uygun şekillerde çalışıyorum, böylece pozisyonunuzda rahatlarken maksimum yatırım getirisi elde edersiniz.

Akıllı organik arama pazarlaması ile sıralamanızı ve organik trafiğinizi artırmak için neler yapabileceğimi öğrenmek için bugün bana ulaşın .

Başa dön tuşu
Kapalı